PRACA

                  W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

                                  Windykator terenowy

                                                              z terenu całej Polski

          Opis stanowiska pracy

  • windykacja terenowa i  osobiste kontakty z dłużnikami
  • negocjowanie warunków i działania upominawcze mające na celu spłatę zadłużenia
  • terminowe realizowanie planów kontaktu z klientami
  • sporządzanie notatek z miejsca interwencji

         Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w windykacji terenowej
  • posiadanie samochodu
  • zdolności negocjacyjne
  • podstawowa umiejętność pracy z komputerem i dostęp do internetu
  • mile widziane referencje

         Oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne na umowę  zlecenie lub własną działalność gospodarczą

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@abt.biz.pl w tytule maila prosimy o umieszczenie  województwo/miasto/nazwisko, którego dotyczy Państwa aplikacja (np.: Łódzkie/Kutno/Nowakowski)

Na ofertach prosimy o dołączenie niniejszej klauzuli:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami